Welcome to our garden of snacks!
Cart 0
Almond Meal (per 1 lb)

Almond Meal (per 1 lb)

$ 7.99

Almond meal is excellent for baking and can even be used in place of bread crumbs.  We always add almond meal to pancakes--yum!

Share this Product


More from this collection